Canlı Yayın, Canlı Yayın Aracı, Prodüksiyon

Canlı Yayın Aracı Kiralama, Uplink Aracı, SNG Aracı Kiralama

Uydu Yayını, Uydudan Canlı yayın, SNG Trucks

Turkcell Bayi Toplantıları

Canlı Yayın Aracı İhlas Haber Ajansı

Turkcell bayi toplantılarına telekonferans hizmeti verdik. Turkcell, Türkiye'deki tüm bayileriyle yapacağı toplantıları İHA video telekonferans hizmeti aracılığıyla gerçekleştirdi. Bölgesel olarak yapılan toplantılarda Turkcell merkezindeki bilgilendirme, tüm toplantı merkezlerinden, uydu üzerinden ve karşılıklı olarak izlendi. Görüntülü olarak sorular cevaplandırıldı.

Müsiad 20 Noktalı Telekonferans Canlı Yayın - Uydudan

Canlı Yayın Aracı İhlas Haber Ajansı

Müsiad'ın 20 temsilciliğindeki iftar programına video telekonferans hizmeti verdik. Başbakan'ın, İstanbul merkezden Anadoludaki 20 temsilcilikle görüntülü görüşmesi kısa süre içinde başarıyla gerçekleştirildi.

Unilever Yıl Sonu Toplantısı

Canlı Yayın Aracı İhlas Haber Ajansı

Ünilever'in yıl sonu toplantısını uydudan ve internetten canlı yayınladık. İstanbul merkez ofisteki toplantı, Anadoludaki temsilciliklerden canlı izlendi. 5 temsilcilikte, uydudan karşılıklı görüntülü konuşma sağlandı. 11 temsilcilikte görüntüler downlink edilerek ekranlara verildi. Ayrıca etkinlik internetten de canlı yayınlandı.

TJK At Hastaneleri 12 Noktalı Telekonferans Canlı Yayın - Uydudan

Canlı Yayın Aracı İhlas Haber Ajansı

Türkiye Jokey Kulübünün 12 ildeki at hastanelerinin açılışına video telekonferans hizmeti verdik. Kocaeli Hipodromunda yapılan törende, Tarım Bakanı ile tüm bölgeler görüntülü olarak başarıyla görüştürüldü.

Sabancı Konferansları - ABD - Türkiye Telekonferans Canlı Yayın

Canlı Yayın Aracı İhlas Haber Ajansı

Washington ile İstanbul arasında Sakıp Sabancı Konferansına telekonferans hizmeti verdik. Brookings Enstitüsü ile Sabancı Üniversitesi arasında her yıl yapılan Konferans, uydudan ve internetten canlı olarak yayınlandı.

Beyoğlu Belediyesi Cannes Mipim Fuarı Canlı Yayın

Canlı Yayın Aracı İhlas Haber Ajansı

Fransa'da Cannes'da yapılan Mipim Fuarına katılan Beyoğlu Belediyesine, TV kanalları için fuardan canlı yayın yaptık. Ayrıca, belediyenin fuar etkinliklerini haberleştirip, Türk medyasına görüntülü - fotoğraflı servis ettik.

PCR İstanbul Peripheral 2015, Canlı Cerrahi Video Telekonferansı

Canlı Yayın Aracı İhlas Haber Ajansı

Uluslararası PCR Girişimsel Kardiyoloji Organizasyonunun ilk defa düzenlediği ve dünyanın her tarafından doktorların katıldığı toplantıya, Kasım 2015’te 3 gün canlı cerrahi video telekonferans hizmeti verdik. Bezmialem Üniversitesi Hastanesi ile İtalya’daki hastanede yapılan ameliyatları, Intercontinental Otelde bulunan doktorlara canlı olarak başarıyla izlettik. Uydudan yapılan yayında, konuk doktorlar cerrahlar ile karşılıklı konuştular.

Sağlık Bakanlığı 7 Ülkeden Video Telekonferans

Canlı Yayın Aracı İhlas Haber Ajansı

Sağlık Bakanlığına İstanbul ile 7 ülke arasında canlı video telekonferans hizmeti yaptık. İstanbul ile Afganistan, Pakistan, Sudan, Suriye, ABD, Almanya lokasyonlarını görüntülü olarak karşılıklı görüştürdük. Tıp Bayramı münasebetiyle yapılan programın canlı yayınında, farklı uydular kullanılarak başarlı bir yayın gerçekleştirilmiştir.

Clinton Initiative

Canlı Yayın Aracı İhlas Haber Ajansı

2 Ekim 2012’de Four Seasons Bosphorus otelde Abraaj Capital’in sponsorluğundaki Clinton Initiative etkinliğinde, Clinton’ın New York’taki evinden İstanbul’a ve İstanbul’dan New York’a çift yönlü kesintisiz uydu bağlantısı başarıyla gerçekleştirildi. Clinton Initiative yetkilileri, Kasım 2013’te Novo Nordisk sponsorluğundaki Uluslararası Diyabet Liderler Zirvesi’nde, Tokyo ile İstanbul arasındaki video telekonferansta yine İHA’yı tercih etti.